16-річна Андрєєва прорвалась у першому сеті проти 22-ї сіяної, і хоча другий сет був набагато напруженішим, молодий вундеркінд продемонстрував надзвичайну сміливість, щоб пробитися в прямих сетах.
Після того, як Андрєєва пройшла кваліфікацію, тепер її чекає гра в 1/8 фіналу з колишньою фіналісткою US Open і 25-ю сіяною Медісон Кіз.

Виступаючи після цього на корті, вона сказала: «Я дуже наполегливо працювала над цією ментальною стороною з моїми тренерами, з моїми батьками, ми багато говорили.«Тепер я знаю, як мені легше або краще контролювати свої емоції на корті, завжди залишатися спокійним.
"Але сьогодні, чесно кажучи, навіть якби я хотів показати якісь емоції, я, чесно кажучи, не міг, тому що я задихався майже кожен бал, і я дійсно не міг показати жодних емоцій".

Це був приголомшливий старт юначки на корті 3, який перейшов у лідерство 5-1, яке невдовзі перетворилося на 6-2, з її першим початком.
Потапова вже покращила свій найкращий результат на Вімблдоні, дійшовши до третього раунду, і вона намагалася зберегти свої надії у другому сеті, вийшовши вперед з рахунком 4-1.

Однак Андрєєва не збиралася здаватися і відновилася до 5-4, після чого видала чудове відновлення.
Врятувавши два сет-пойнти на своїй власній подачі, вона потім продовжила триматися перед тим, як зробити брейк Потапової, і була на межі перемоги.

І вона відслужила це, щоб зайняти своє місце на другому тижні на цьому лише її другому турнірі Великого шолома, пройшовши один раз краще, ніж її виступ у третьому раунді нещодавнього Відкритого чемпіонату Франції.

Пізніше того ж дня Світоліна організувала чвертьфінальний матч з першою ракеткою світу Ігою Святек після перемоги над Азаренко з мінімальним відривом.

elina svitolina

Уайлд-кард Світоліній знадобилося дві години 46 хвилин, щоб здолати сіяну під номером 19 Азаренко 2-6 6-4 7-6(9) після перемоги в останньому сеті на тай-брейку.
Відстаючи від Азаренко на сет і брейк за рахунку 6-2 2-0, Світоліна продемонструвала свою стійкість і здобула перемогу, здобувши перемогу після захоплюючого тай-брейку, який завершився з рахунком 11-9 на користь українки.