35-річний іспанець мав кардинальний вплив на долю Маямі після підписання цього літа разом із колишнім одноклубником по Барселоні Ліонелем Мессі.

Він сказав: «Команда росте не по днях, а по годинах, і ми дуже щасливі.

мессі кубок інтер маямі

Ліонель Мессі став найтитулованішим гравцем за всю історію футболу

«Ми створюємо міцну команду, а потім у нас є Лео, який робить різницю, тому що він найкращий у світі».

Мессі забив свій 10-й гол у семи матчах за Інтер Маямі, коли вони виграли фінал Кубка Ліги проти Нешвілла.

мессі кубок інтер маямі сша

36-річний гравець вивів свою команду вперед через 23 хвилини, перш ніж у другому таймі вони повернулися до результатів пенальті.

Драматичної перемоги з рахунком 10-9 по буллітах було достатньо, щоб Майамі здобув свій перший срібний нагород з моменту заснування у 2020 році.

Командні нагороди

Ліонель Мессі висловив своє бачення "Золотого м'яча" на прес-конференції перед фіналом Кубка ліги "Інтер Маямі" проти "Нешвілла".

Переможець Чемпіонату світу з Аргентини є фаворитом на отримання нагороди 2023 року, що приведе його до рекордної кількості восьми, але наполягає, що командні нагороди мають набагато більше значення.

мессі кубок

Він сказав: «Я багато разів говорив про це, «Золотий м’яч» дуже важливий через визнання на індивідуальному рівні, але я ніколи не надавав цьому значення, між лапками, найважливішим для мене завжди були нагороди на груповий рівень.

«Мені пощастило, що я досяг усього в своїй кар’єрі, і після Чемпіонату світу я набагато менше думаю про цю нагороду, це була моя найбільша нагорода, і я приховую свій момент.

Мессі вивів Майамі у фінал

Ліонель Мессі забив приголомшливий дев'ятий гол у шести іграх, коли "Інтер" Маямі вийшов у фінал Кубка Ліги, перемігши "Філадельфію Юніон" з рахунком 4:1.

Семиразовий володар "Золотого м'яча" завдав удару своїй команді з 35 ярдів у фінальний матч проти "Нешвілла" в неділю.

Хосеф Мартінес, Жорді Альба та Давід Руїс також були влучними для Маямі, а Алехандро Бедойя забив господарів.